Evlerimizde iş yerlerimizde bulunan koltuk takımları, oturma grupları, kanepeler ve çekyatlar günlük yaşantımızda sürekli kullandığımız ve dışarıdan getirilen mikroplarla ilk olarak etkileşime geçen ortamlardır.
Sağlıklı bir ortam için koltuklarımızın yılda en az iki defa detaylı temizlikten geçmesi gerekmektedir. Elsu Halı Yıkama olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji temizlik araçlarımızla koltuk takımlarınızın mis gibi hijyen kokmasını ve ilk günkü gibi canlı renklere kavuşmasını sağlıyoruz.
Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda evinize ya da iş yerinize gelen uzman ekibimiz öncelikli olarak koltuklarınızı yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürgelerle tozdan ve görünen maddelerden arındırma işlemini yapıyor.
Özel bir temizlik sıvısı koltuklarınızın üzerine püskürtülerek koltuklarınızın ıslanması ve bir süre ıslak olarak bekletilerek lekelerin kumaştan ayrılması sağlanır.
Kumaşın ıslaklığı vakum makinesi ile çekildikten sonra koltukta kalan inatçı lekeler tespit edilir.
Tespit edilen lekelere, kumaşın türüne göre özel kimyasal dökülerek koltuğa zarar vermeyecek fırçalar kullanılarak temizleme işlemi gerçekleştirilir.
Daha sonra koltuk tamamen ıslatılarak derinlerdeki bakteriler de vakumlama yoluyla dışarı alındıktan sonra koltuklar kurumaya bırakılır.
Mevsimine göre kuruma süresi değişmekle birlikte yaz günlerinde 8-10 saatte, kış günlerinde ise ortalama 18-20 saat gibi bir sürede koltuklarınız kurumaktadır.
Kullandığımız şampuan ve temizlik kimyasallarının insan sağlığına zararlı etkileri yoktur.
Elsu Halı Yıkama firması siz değerli müşterilerimizin hijyen ihtiyacını karşılamaktan gurur duyar.