Fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır. Makine halıları, el halıları, kilimler birbirlerinden ayrı bir şekilde muameleye tutulur. 

TOZ ALMA:
Eğer halılarınızda herhangi bir yıpranma tahribat yok ise toz alma makinesine girer ve bütün toz ve kirlerinden ayrılır. 

YUMUŞAMA: 
Toz alma işleminden sonra yine halınızın cinsine ve durumuna dikkat edilerek halınızın yumuşaması ve halınızın içinde olabilecek bakterilerin yok olması için kimyasal havuzlarda uygun sürede bekletilir. 

YIKAMA: 
Yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun ithal halı şampuanlarıyla yıkama havuzlarına alınır. Yıkama esnasında yumuşak fırça makineleri kullanılır. Çok kirli ve lekeli halılar için ayrı bir sistem ve ayrı bir halı yıkama şekli kullanılır. Müşterilerimiz temizlenen halılarından kesinlikle memnun kalacaklardır. 

SON KONTROL;
Yıkanan halılarınız deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilerek paket ambalaj bölümüne gönderilir. Lekeli halılar için yine halının uygun durumu göz önüne alınarak ithal leke çıkarıcı ilaçlar tatbik edilir. Gerekirse tekrar yıkamaya alınacak halılar ayrılır.

PAKET AMBALAJ;
Bu alandaki ekibimiz halılarınızın son kontrollerini yaparak parfümleme işlemini gerçekleştirir ve servise hazır hale gelmesini sağlar. Son olarak halılarınıza en uygun boyda poşetlerle ambalajlanıp taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı korumaya alınır.

HALI YIKAMA
Ankara Elsu Halı Yıkama,  halı yıkama hizmetlerini profesyonel kadrosu ile kaliteden ödün vermeden sağlamaktadır. Hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, profesyonel ve endüstriyel halı yıkama makineleri ile halılarınızın daha temiz olmasını sağlamaktadır. Temizleme işlemi için kullanılan teknolojik ve son model endüstriyel makine çeşitleri hizmetimizde yardımcı unsurlarımızdandır.

 

haliyikama1

haliyikama2